21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 listopada 2021

kwiaty z życzeniami

Przypadający na 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego  to znakomita  okazja, by  przekazać Państwu   wyrazy   szczerego   uznania  i  wdzięczności   za  zaangażowanie  w niesienie pomocy wszystkim potrzebującym, a także sprawne funkcjonowanie systemu integracji i pomocy społecznej oraz wspierania rodziny i pieczy zastępczej. Bez Państwa profesjonalizmu, wrażliwości, poświęcenia i oddania udzielanie skutecznego wsparcia nie byłoby możliwe.

Tą drogą składam Państwu serdeczne podziękowania za codzienną rzetelną pracę na rzecz osób, rodzin i grup społecznych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, którym szczególnie Pracownicy  Socjalni  przywracają  nadzieję na lepsze, godne życie oraz wiarę w poczucie własnej sprawczości .

Dołączam także życzenia wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym, dobrego zdrowia i wzajemnej życzliwości w gronie współpracowników. Jestem przekonany, że podejmowane przez Państwa działania zasługują na najwyższy szacunek i zawsze powinny być dostrzegane oraz odpowiednio doceniane.

Burmistrz Miasta i Gminy Pieńsk

Jan Magda